Načítám ...

Vytahování vstřikovačů

Úvodní fotografie služby vytažení vstřikovačů TRIUMF professional tools s.r.o.

Zalomený nebo zatuhlý vstřikovač?

Pro nás žádný problém!

Naše společnost (sídlící v České Skalici), jakožto prodejce servisního nářadí rakouské firmy Pichler, nabízí službu vytažení žhavičů a vstřikovačů na území celé České republiky.

V této oblasti máme mnoholetou zkušenost a znalosti, což nám dává, díky kvalitním přípravkům určeným k demontáži těchto zakarbonovaných, zarezlých, zatuhlých, zapečených nebo zalomených žhavících svíček a vstřikovacích trysek, výhodu oproti konkureci. Veškeré nářadí a přípravky můžeme také předvést přímo u Vás!

Poučení o případných rizicích

Samotné vytažení vstřikovače je prováděno přímo na vozidle, buď mechanicky nebo hydraulicky, což Vám ušetří čas, a zcela jistě i peníze.

Vzhledem ke konstrukčnímu řešení vstřikovacího systému se ne vždy podaří zabránit poškození vstřikovače, kdy vložením ocelového vstřikovače do hliníkových hlav motoru, bez předchozího ošetření speciální vazelínou, dochází k chemické reakci, která má vlivem pronikání vody a spalin z motoru za následek zareznutí a zapečení daného vstřikovače.

V případě této dlouhodobé reakce může být uváznutí vstřikovače v hlavě motoru tak silné, že přesáhne pevnostní mez vstřikovače v tahu, a dojde k jeho přetržení. V některých případech, kdy není možné poškozený vstřikovač odvrtat na motoru, je nutná demontáž hlavy válců a strojní odfrézování vstřikovače.

Tato situace je však procentuelně výrazně menší, než úspěšnost vytažení.

Nejen z finančního hlediska je tedy stále výhodnější zvolit naši službu, než bezhlavě destrukčním způsobem uvolňovat uvázlé vstřikovače, a zničit tak jiné části motoru, které již nelze opravit nebo opravu jen prodražují.

V případě, že jste se již o uvolnění vstřikovače nějakým způsobem pokoušeli, oznamte prosím tuto skutečnost předem našemu technikovi. Po konzultaci Vám bude navržen nejvhodnější postup opravy a vysvětlena případná rizika a finanční náročnost.

Objednat

Potřebujete poradit?

Neváhejte se obrátit na našeho specialistu, který Vám poskytne veškeré potřebné informace, poradí a nebo si s Vámi rovnou domluví termín vytažení vstřikovače!

Tomáš Zákravský

Odborný prodejce / specialista přípravků pro autoservis

servis10@triumfcz.eu

+420 734 155 825

Ceník servisních prací

 

Demontáž 1 kusu vstřikovače

Základní sazba

1 700 Kč bez DPH

Vrtání utrženého vstřikovače

5 000 Kč bez DPH

Vyčištění komory vstřikovače + frézování sedla

300 Kč bez DPH

Vrtání kotevního šroubu vstřikovače

1 000 Kč bez DPH

Společnost TRIUMF professional tools s.r.o. neodpovídá za poškození vstřikovače nebo hlavy válců při demontáži.

Přípravné práce (hodinová sazba)

500 Kč bez DPH

Doprava (za 1 km, tam i zpět z České Skalice)

7 Kč bez DPH

Vyhrazujeme si právo odmítnout zakázku, u které není 100% záruka zdárného dokončení, například při předchozím neodborném zásahu.

Při demontáži 4 a více kusů vstřikovačů je doprava do 100 km (tam i zpět) ZDARMA.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se obrátit na našeho specialistu, který Vám poskytne veškeré potřebné informace, poradí a nebo si s Vámi rovnou domluví termín vytažení vstřikovače!

Tomáš Zákravský

Odborný prodejce / specialista přípravků pro autoservis

servis10@triumfcz.eu

+420 734 155 825

Užitečné články

Zajímá Vás, jak správně pečovat o vstřikovače vozu, prodloužit jejich životnost a co dělat v případě, že je vstřikovač zarezlý, zatuhlý nebo nejde demontovat? Právě pro Vás jsme si připravili přehledný článek, ve kterém se právě na toto téma podíváme.

15.10.20 | Hurdálek

Vše o vytahování vstřikovačů

Fotogalerie

Vizualizace budovy centrály v České Skalici Vozy obchodních zástupců TRIUMF professional tools na servisy Vozy obchodních zástupců TRIUMF professional tools na obchody
Logo Pichler | Přípravky na vytahování vstřikovačů | TRIUMF professional tools s.r.o.
Ukázka vytažení vstřikovače pomocí přípravků Pichler | TRIUMF professional tools s.r.o.

Máte dotazy? Potřebujete bližší informace o našem sortimentu? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat