Načítám ...

O společnosti

Společnost TRIUMF professional tools s.r.o. se sídlem v České Skalici je na českém trhu již od roku 2007, kde působíme jako velkoobchod a maloobchod s nářadím.

Jakožto přímý dovozce značek TRIUMF, Condor, Wera, Knipex, Pferd, Elora, KDS, Beargrip, Pichler, Wallmek, Dieselland a dalších, Vám dokážeme nabídnout sortiment, který vyhoví požadavkům značkových servisů, dílen ale i domácích kutilů. Díky takto široké škále dokážeme našim zákazníkům nabídnout nářadí různých cenových hladin a kvalit.

Stejně tak se specializujeme na prodej nářadí a přípravků pro autoservisy a dílny od renomovaných výrobců z Německa, Rakouska, Japonska, Taiwanu, Slovenska a Česka.

Díky dlouholetým zkušenostem z praxe Vám dokážeme nabídnout komplexní služby, odborné poradenství, školení a možnost účasti na předváděcích akcích.

Naší snahou a cílem je být vždy o krok napřed tzn. nabídnout zákazníkům spolupráci, která mu přinese výhody. To se nám daří díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi, neustálým rozšiřováním a zkvalitňováním sortimentu a uváděním novinek na český trh.

Tým obchodních zástupců, speciálně vyškolených pro prodej nářadí na prodejnách, servisech, dílnách, provozovnách a výrobních firmách, Vás může navštívit po celé České republice. Taktéž disponujeme dodávkovými vozy, které jsou vybavené pro přímý prodej a zároveň slouží jako vzorkovna.

Za dobu našeho působení na českém trhu jsme pro Vás vydali již několik katalogů, desítky časopisů a stovky akčních, ale i informativních letáků s produkty z našeho sortimentu.

Nedílnou součástí je samozřejmě i náš e-shop, na kterém naleznete veškeré produkty z našeho katalogu a mnohé další.

Vizualizace budovy centrály v České Skalici

Vizualizace budovy centrály v České Skalici

Tým TRIUMF professional tools s.r.o.

Tým TRIUMF professional tools s.r.o.

Máte dotazy? Potřebujete bližší informace o našem sortimentu? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat