Načítám ...

Nový web TRIUMF professional tools

Neustále se snažíme zlepšovat služby pro naše zákazníky a právě proto jsme pro Vás spustili zbrusu nový web, na kterém nyní najdete ty nejnovější informace o naší společnosti a sortimentu.

10.06.20

Hurdálek

0

Neustále se snažíme zlepšovat služby pro naše zákazníky a právě proto jsme pro Vás spustili zbrusu nový web, na kterém nyní najdete ty nejnovější informace o naší společnosti a sortimentu.

 

Co je nového?

V rámci nového moderního a plně responzivního designu webu jsme veškeré existující stránky „obklékli do nového kabátu“ a přidali i několik nových, jako je například tento blog,fotogalerie, stránka s videi z naší tvorby, ale také několik funkcí, jako tlačítko „Líbí se mi“, přidávání komentářů nebo možnost vytvoření vlastního uživatelského účtu.

Ten Vám poskytne přístup k jedinečným funkcím a aplikacím, které pro Vás připravujeme a pomohou Vám s výběrem toho nejlepšího nářadí do Vaší profesionální nebo domácí hobby dílny.

Velkou úpravou prošly také stránky s kontakty, u kterých budou dostupné fotografie jednotlivých členů našeho týmu, abyste věděli, kdo s Vámi komunikuje.

Zájemce o naše služby vytahování vstřikovačů a žhavičů zajisté potěší nový objednávkový formulář a možnost získání informací o hodnocení těchto služeb.

Zároveň také pro zákazníky sjednocujeme odběr novinek z našeho e-shopu s novým webem, což zajistí jednodušší správu, ale také plně responzivní newslettery, které se Vám zobrazí vždy správně, ať už je otevřete na počítači, tabletu či telefonu. Odběr novinek můžete samozřejmě kdykoliv zrušit v patičce každého newsletteru.

 

Novinky nechceme přinášet pouze do našeho sortimentu a chystáme toho pro Vás ještě opravdu mnoho. Jsme rádi, že jste s námi u toho a budeme velice rádi, pokud nám dáte vědět, jak se Vám nový web líbí pomocí kontaktního formuláře nebo do komentáře pod tento článek.

S pozdravem,
Tým TRIUMF professional tools s.r.o.

 

V případě, že se Vám web nezobrazuje správně, stiskněte na počítači kombinaci kláves SHIFT + F5 nebo na mobilním zařízení promažte historii našich stránek.

Líbí se mi

Přidat komentář

Vyhledávání

Odběr novinek

Dostávejte ty nejnovější informace o našem sortimentu a společnosti pohodlně do své e-mailové schránky.

Odběr můžete kdykoliv odhlásit ve svém účtu nebo v patičce každého newsletteru.

Fotogalerie

Vizualizace budovy centrály v České Skalici Vozy obchodních zástupců TRIUMF professional tools na servisy Vozy obchodních zástupců TRIUMF professional tools na obchody

Máte dotazy? Potřebujete bližší informace o našem sortimentu? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat